Offero
Zpět na: Fórum

Prodávám ...

Místo, kde můžeš odprezentovat své věci.

Strana 1
/ 1

Použitá, nebo lehce swachnutá kosmetika

Ahoj, Když fungovalo ještě Vinted forum, bylo tam toto tema. Zkouším ho tedy založit znovu a přidávejte nabídky 🍀

Engie Widow2pred mesiacom

Parfémy, vůně, kosmetika atd.🌟

Zdravím, Nabízím na svém profilu Avon výrobky, které nespotřebuji. Ptejte se na cokoliv ohledně výrobků tady nebo v soukromé zprávě. Jsem také na vinted profil 2kotatka. Prodávám na sbazar a bazoš. Krásný den😊

2kotatka Offero1pred 3 mesiacmi

Prodávám spoustu nového. 😊

Pojďte ke mě mrknout. 😊 Na cenách v případě setu se ráda domluvím. 🌹

Dračková Eva1pred 3 mesiacmi

Nabízím spoustu oblečení na slečnu vel M

Balík 30 ks za 400 Kč. Info do sz

Hanka1pred 3 mesiacmi

Knihy do stovky! Coelho, Green aspol.

Mám v nabídce mnoho kvalitních knížek do 100 korun. Často i do 50 korun, tak koukněte. :)

Natalie Shop1pred 3 mesiacmi

Prodej nového, zánovního a používaného zboží se zárukou 12 měsíců

Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli k prodeji naše zboží, na které poskytujeme záruku 12 měsíců. Nabízíme všehochuť, od elektra přes oblečení, doplňky, kutilství po hračky. Naše nabídka je velice pestrá. V případě zájmu na vyžádání zašlu odkaz na naši skupinu na FB, kde můžete najít mnoho dalšího zboží za super ceny. Na trhu se pohybujeme už téměř dva roky a naše skupina dosáhla k 1800 kupujících. Přejeme příjemný nákup Váš tým B2P

Bazárek dvou přátel1pred 8 mesiacmi

Háčkované hračky

Nabízím háčkované hračky a pyžamožrouty.

Eva Drimlová1pred 10 mesiacmi

VEL. M-L - SVETRY, OBLEČENÍ, ATD.

Koukněte, posílám rychle a spolehlivě :) Mám pěkné svetry (i jiné věci), které už neunosím, třeba se budou hodit :)

Lenka Častulíková1pred rokom

Oblečení M, L plus kojenec holka kluk

Dobrý den prodávám spoustu oblečení vel. M, L plus kojenecké holka i kluk 56-86 holka a kluk 56-74 prodávám i na vinted Sarik999 posílám přes zasilkovnu a balikovnu 😊

Sára Krejčová1pred rokom

Dětské a dámské oblečení

Milé Ženy, Maminky, nabízím k prodeji dámské a dětské chlapecké oblečení za velmi rozumné ceny, zde i na Vinted lencka.vich Budu ráda za Vaši návštěvu 😊

Lenka Víchová (Vinted lencka.vich)1pred rokom

ŠATNÍK

ahojte ,koukněte ke mě :-) slevě se nebráním

Peee Kuuu1pred rokom

Dámské oblečení různých velikostí

Zdravím všechny ❤️ Nabízím ve svém katalogu různé dámské oblečení a to zde i na Vinted. Odesílám pomocí zásilkovny a balíkovny. Budu ráda když se koukneš 🍓

Cattyna Vinted1pred rokom
Strana 1
/ 1