Offero

Monika Klimentova

Hlavní město Praha, Praha 4
0 hodnocení
Sledovat
Registracepred 2 rokmi
Sledujících0
Aktivní inzeráty101
Prodejů0
Nákupů0
LokalitaHlavní město Praha, Praha 4
Image from gallery
75 Kč
KURÝR
Tílko s autemHlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 9 mesiacmiNenošené, nevyužité tílko s autem. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
65 Kč
KURÝR
Tričko s tygremHlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 9 mesiacmiMálo nošené krásné tričko s krátkým rukávem s měnícím se obrazkem tygra. Dopodopo. Bez žmolků. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
119 Kč
KURÝR
Tričko s cars Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 9 mesiacmiMálo nošené krásné tričko s krátkým rukávem s cars. Zn. CaA. Super stav. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
99 Kč
KURÝR
Tričko s cars Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 9 mesiacmiNenošené tričko s krátkým rukávem s cars. Rukáv efekt 2 trik. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
75 Kč
KURÝR
Tričko s cars Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 9 mesiacmiSkoro nenošené tričko s krátkým rukávem s límečkem a s cars. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
149 Kč
KURÝR
Tričko vel.128 s dinemHlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 9 mesiacmiNevyužité, nenošené tričko s krátkým rukávem s převracecími flitry s visačkou. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
289 Kč
KURÝR
Šaty vel.S s vyšívanými kytičkami Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiKrásné letní šaty se zavazováním. Málo nošené, super stav. Zn. Brahams Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky.
Image from gallery
249 Kč
KURÝR
Tričko vel.S s tygrem NOVÉ Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité, nenošené tričko s krátkým rukávem s visačkou. Zn. Jean Pascale. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky.
Image from gallery
149 Kč
KURÝR
Tričko Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité, nenošené tričko s krátkým rukávem s visačkou. Zn. Pascarel de luxe. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky.
Image from gallery
199 Kč
KURÝR
Nerf pistoleHlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité, orig.zabalené nerf pistole: microshots firestrike. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte I na mé další nabídky
Image from gallery
149 Kč
KURÝR
Plátěné tenisky vel.31 nové Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité, nenošené plátěné tenisky s visačkou. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte I na mé další nabídky
Image from gallery
155 Kč
KURÝR
Pantofle vel.33 NOVÉ Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité, nenošené modré pantofle se žraloky s koženou stélkou s visačkou. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte I na mé další nabídky
Image from gallery
109 Kč
KURÝR
Pantofle vel.33 NOVÉ Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité, nenošené černé pantofle s koženou stélkou s visačkou. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte I na mé další nabídky
Image from gallery
125 Kč
KURÝR
Pantofle vel.34 k vodě Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiKrásné pantofle k vodě. Nošené max. týden u moře. Super stav. Zakoupeny u Bati. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte I na mé další nabídky
Image from gallery
195 Kč
Dětská helma na kolo NOVÁ Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužitá dětská helma na kolo s nastavitelným kolečkem. Orig.krabice, d visačkou. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte I na mé další nabídky
Image from gallery
750 Kč
KURÝR
Dětské kolečkové brusle vel.28-32 nastavitelnéHlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiKvalitní kolečkové brusle In-line Rocky, nastavitelná vel.28 -32. Vzaté asi 2x, super stav. Pohodlná softová vnitřní botička. Tyto nastavitelné dětské kolečkové brusle jsou určeny pro náročné bruslaře. Technický popis: ♦ systém rychlého přenastavení velikosti ♦ šněrování a jedna bezpečnostní přezka MicroLock ♦ doplňková přezka na suchý zip ♦ brzda na pravé brusli ♦ pohodlná softová vnitřní vložka ♦ ložiska: ABEC5 chrom ♦ kolečka: PU Casted HR 80A Clear W/4-COLOR printing ♦ kolečka velikost: 72x24mm ( pro vel. 28-32) ♦ délka stélky 19-21,5cm). Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte I na mé další nabídky
Image from gallery
189 Kč
KURÝR
Manžestrová bunda vel.146Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiSkoro nenošená manžestrová bunda, super stav. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
89 Kč
KURÝR
Tílko vel.122 s carsHlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiMálo nošené moc hezké tílko s cars. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
49 Kč
KURÝR
Tílko vel.122 NOVÉ Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité, nenošené tílko s visačkou. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, ušetříte na poštovném.
Image from gallery
120 Kč
KURÝR
Kožené sandále vel.28Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiKrásné kožené sandále se zapínáním na suchý zip, stelka tvarovaná. Málo nošené, super stav. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, Mukařov, okolí Říčan, ev. poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, ušetříte na poštovném.
Image from gallery
95 Kč
KURÝR
Boty do vody vel.30/31 nové Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiKrásné boty do vody vel.30/31 Disney, nevyužité. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, Mukařov, okolí Říčan, ev. poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, ušetříte na poštovném.
Image from gallery
399 Kč
KURÝR
Kožené boty vel.30 nové Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiKrásné černé kožené boty vel.10, odpovídá dle mého cca vel.30. Zapínání na suchý zip. Měkká stélka. PC 899Kč. Zn. Next. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky.
Image from gallery
49 Kč
KURÝR
Plátěné tenisky vel.29Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiAsi 2x vzaté plátěné tenisky se zapínáním na 2 suché zipy. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky.
Image from gallery
129 Kč
KURÝR
Pantofle vel.33/34 nové Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité, nenošené kožené pantofle s visačkou. Velikost spíše menší. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte I na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
149 Kč
KURÝR
Žabky vel.37 NOVÉ Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité, nenošené zdobené žabky s visačkou. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte I na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
149 Kč
KURÝR
Pantofle vel.27/28 kožené nové Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité dětské pantofle s visačkou, rezavé vel. psaná 28, ale menší, stélka cca 16 cm velmi měkké. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou nebo zásilkovnou.Mrkněte i na mé další nabídky, ušetříte na poštovném.
Image from gallery
139 Kč
KURÝR
Pantofle vel.27 nové Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité dětské pantofle s visačkou modro-šedé se zapínáním na dva suché zipy, stélka cca 16,5 cm za 139Kč. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, ušetříte na poštovném.
Image from gallery
145 Kč
KURÝR
Pantofle vel.27 NOVÉ Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiTm. modré pantofle nevyužité, s visačkou zn. CaA. PC 398Kč. Možnost i osobního předání Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé ostatní nabídky, ušetříte na poštovném.
Image from gallery
89 Kč
KURÝR
Boty do vody vel.30/31 nové Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiKrásné zelené boty do vody, nevyužité, s cedulkou. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, ušetříte na poštovném.
Image from gallery
275 Kč
KURÝR
Mokasíny vel.36Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiMoc hezké modré mokasíny, nenošené, vypolstrovaná stélka. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz.
Image from gallery
189 Kč
KURÝR
Sandále vel.32 nové Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité sandále s visačkou Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
49 Kč
KURÝR
Pantofle vel.28/29 nové Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiPantofle nevyužité, nenošené, vel.uvedena 30, ale spíše vel. 28/29 za 49Kč. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou či zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz.
Image from gallery
285 Kč
KURÝR
Tenisky vel.33 Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité tenisky, na zavazování, zn. O coll. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou či zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz.
Image from gallery
199 Kč
KURÝR
Boty kožené Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiHezké černé kožené nošené boty, dovoz z Německa. Zapínání na přesku. Cenu nabídněte. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou. mrkněte i na mé další nabídky, napište si o odkaz na další nabídky.
Image from gallery
129 Kč
KURÝR
PantofleHlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiNevyužité pantofle vel.29 s visačkou, kožené uvnitř, tvarovaná stélka, bez poškození. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, Mukařov, okolí Říčan, ev. poštou. Mrkněte i na mé další nabídky, ušetříte na poštovném.
Image from gallery
79 Kč
KURÝR
Šatičky Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiMálo nošené tm.modré šatičky s 2 kapsami vyšívanými kytičkami, vzadu zapínání na 2 knoflíky. Možné nosit samostatně i na triko. Hezké. Možné osobní převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé ostatní nabídky, ušetříte na poštovném.
Image from gallery
69 Kč
KURÝR
Tunika Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiŠatičky nebo tunika růžová s kočičkou, zajímavé, bez flíčků, jen asi chybí šnůrka v pase. Délka cca 61cm Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev. poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, ušetříte na poštovném.
Image from gallery
195 Kč
KURÝR
Šatičky Hlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiJen málo nošené moc hezké šaty. Super stav. Velikost odhaduji, uvedena vel.8. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.
Image from gallery
65 Kč
KURÝR
Tričko s BroukemHlavní město Praha, Praha 4, přidáno pred 10 mesiacmiPárkrát nošené tričko s krátkým rukávem s autem Brouk. Super stav. Možnost osobního převzetí Praha 4, 5, okolí Říčan, ev.poštou nebo zásilkovnou. Mrkněte i na mé další nabídky, napište si o další odkaz nabídek.