Offero

Arkadiusz Pawlak

Plzeň-město, Plzeň 3
0 hodnocení
Sledovat
Registracepred 5 mesiacmi
Sledujících0
Aktivní inzeráty12
Prodejů0
Nákupů0
LokalitaPlzeň-město, Plzeň 3
Image from gallery
20 Kč
Řezný kotouč Wurth Plzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 3 mesiacmiŘezný kotouč Wurth 115mm
Image from gallery
200 Kč
Bezpečnostní nůž Plzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 3 mesiacmi
Image from gallery
100 Kč
Lamelový brusný kotouč Plzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 3 mesiacmi
Image from gallery
Dohodou
Mobile Plzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 4 mesiacmiMobile na opravu Po dohode je možnost si osobně vyzvednut v Plzni, nebo poštou (po platbě předem) s doplatkem dle ceníku ČP. NA DOBIRKU NE.
Image from gallery
Dohodou
Baterie 🔋🔋Plzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 4 mesiacmiBaterie 🔋🔋🔋🔋🔋 Po dohode je možnost si osobně vyzvednut v Plzni, nebo poštou (po platbě předem) s doplatkem dle ceníku ČP. NA DOBIRKU NE.
Image from gallery
Dohodou
Nabíječky Plzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 4 mesiacmiNabíječky Po dohode je možnost si osobně vyzvednut v Plzni, nebo poštou (po platbě předem) s doplatkem dle ceníku ČP. NA DOBIRKU NE.
Image from gallery
200 Kč
Rychloupínací matice Plzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 4 mesiacmiRychloupínací matice Wurth nebo Milwaukee Po dohode je možnost si osobně vyzvednut v Plzni, nebo poštou (po platbě předem) s doplatkem dle ceníku ČP. NA DOBIRKU NE.
Image from gallery
500 Kč
Rychloupínací matice Plzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 4 mesiacmiMilwaukee rychloupínací matice Po dohode je možnost si osobně vyzvednut v Plzni, nebo poštou (po platbě předem) s doplatkem dle ceníku ČP. NA DOBIRKU NE.
Image from gallery
1 500 Kč
Okružní pila Plzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 4 mesiacmiOkružní pila po servisu a výměně ložiska kotouč Wurth 160mm Po dohode je možnost si osobně vyzvednut v Plzni, nebo poštou (po platbě předem) s doplatkem dle ceníku ČP. NA DOBIRKU NE.
Image from gallery
250 Kč
Kufr plastový Plzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 4 mesiacmiPlastový kufr Po dohode je možnost si osobně vyzvednut v Plzni, nebo poštou (po platbě předem) s doplatkem dle ceníku ČP. NA DOBIRKU NE.
Image from gallery
600 Kč
StanPlzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 4 mesiacmiNový stan Po dohode je možnost si osobně vyzvednut v Plzni, nebo poštou (po platbě předem) s doplatkem dle ceníku ČP. NA DOBIRKU NE.
Image from gallery
250 Kč
Milwaukee Plzeň-město, Plzeň 3, přidáno pred 4 mesiacmiMilw kufr.