Offero

Offero vendyzac

Uherské Hradiště, Kunovice
0 hodnocení
Sledovat
Registracepred rokom
Sledujících0
Aktivní inzeráty8
Prodejů0
Nákupů0
LokalitaUherské Hradiště, Kunovice
Image from gallery
60 Kč
KURÝR
Parádní kabátek velikost 128Uherské Hradiště, Kunovice, přidáno pred rokomParádní kabátek velikost 128, na mírnější zimu, není moc nadívaný. Vypadá moc hezky, kapuce a v okolí zašivaná, na kapuci chybí jeden cvoček, vše zohledněno v ceně. Mrkněte do alba, kde nabízím spoustu věcí v hezkém stavu za nízké ceny.
Image from gallery
70 Kč
KURÝR
Teplá vesta vel. 128Uherské Hradiště, Kunovice, přidáno pred rokomTeplá vesta vel. 128
Image from gallery
45 Kč
KURÝR
Roztomilá vesta vel. 98Uherské Hradiště, Kunovice, přidáno pred rokomVELMI ZAJÍMAVÉ CENY BUND!! Roztomilá vesta vel. 98, krásné obrázky jednorožce, Veselá, barevná, uvnitř flees, kapuce napevno. Vypadá krásně, akorát u kapsy je navržena. Osobně bych tam dala nějaký reflexní prvek, aby se to schovalo, ale nechám to na vkusu nové majitelky a zohledňuji to v ceně. .
Image from gallery
90 Kč
KURÝR
zimní/přechodová bunda z C&A ve vel. 86Uherské Hradiště, Kunovice, přidáno pred rokom VELMI VÝHODNÉ CENY BUND!!! zimní/přechodová bunda z C&A ve vel. 86, kapuce na stažení, na zádech reflexní obrázek.
Image from gallery
60 Kč
KURÝR
Krásná zimní bundička z C&A vel 68,Uherské Hradiště, Kunovice, přidáno pred rokomVÝHODNÉ CENY BUND!! Krásná zimní bundička z C&A vel 68, tmavě modrá barva,
Image from gallery
80 Kč
KURÝR
Bunda Alive vel. 140Uherské Hradiště, Kunovice, přidáno pred rokomVELMI VÝHODNÉ CENY BUND!!! Hezká zimní bundička značky Alive velikost 140, ukrytá kapuce v límci, kolem krku zateplená fleecem,
Image from gallery
120 Kč
KURÝR
Krásný hnědý kabátek pro holčičku zn. Topolino ve vel. 86Uherské Hradiště, Kunovice, přidáno pred rokomVELMI VÝHODNÉ CENY BUND!! Krásný hnědý kabátek pro holčičku zn. Topolino ve vel. 86, je vyteplená fleesem vč. kapuce, Moc hezky zpracovaná. Cena bez slevy 250 Kč Věci nabízím za nízké ceny, ať mi to tu nepřekáží.
Image from gallery
80 Kč
KURÝR
Bunda vel. 74/80Uherské Hradiště, Kunovice, přidáno pred rokomVÝRAZNÉ SLEVY NA BUNDY!!! dětská zimní bunda/kabátek Zn. Papagino, velikost 74/ 80, reflexní prvek na zádech, kapuce odepínací, je to krásná, teplá bunda, na rukávu sobík trochu vybledlý viz foto.