Offero
Strana 1
/ 2

pred rokom

Ahoj, také jsem si založila účet na Offero, jelikož Vinted mi můj několikaletý účet zablokoval:) tak doufám, že to tady bude lepší, hlavně co se i podpory týče. Šaškárnu Vinted po tomhle již podporovat nechci.

0
Eva Caisová

pred rokom

Posouvám

0

pred rokom

posouvám a přidávám se,pomaličku budu vkládat dětské oblečení:)

0
Lenka Vojanová

pred rokom

Ahoj, také jsem si tu přidala profil z Vinted. Ráda i měním.

0
olikx olik-x

pred rokom

Moc vás všechny zdravím holky :) Tak jsem sem taktéž nakoukla a jsem uživatelka na vinted, tak snad se mi tady bude také dařit :) Chci se zeptat, musím zde zadávat toho kurýra? Nebo ne a můžu to nechat tak jak to bývalo na vinted platbou předem na účet zaslání balíku přes zásilkovnu s kodem pro odeslání?... Moc se nevyznám, účet jsem si zde založila právě před chvílí :)

0
Eva Caisová

pred rokom

Někdy to trvá i týden v případě dobírky, jinak mám peníze brzo.

0
Dračková Eva

pred rokom

Také zdravím a vítám všechny nováčky nejen z Vintedu.🙂♥️ Snad se nám brzy podaří OFFERO rozjed naplno.🍀

0
Natálie Strážnická

pred rokom

Také jsem začala přidávat postupně i tady, zbytek věcí mám na Vinted (natys0) po domluvě hodím i sem🦋

0
Eva Caisová

pred rokom

Jdu tě sledovat ať se nám parta rozjede

0
Eva Caisová

pred rokom

vítám vás všechny prodejce a kupce obzvláště ty, co prodávají na Vintedu a hledají novou příležitost. Zde si můžeme předávat zkušenosti. Berte ohled, že se to teprve rozjíždí. HOLKY Z VINTEDU VSICHNI SEM.

0
Petra Vaisova

pred rokom

Co je to za poplatek tech 6 Kc? 🙈 Nikde o nem neni ani zminka a pri placeni BUM, dalsi kacky navic.

0
Brigita Caisova

pred rokom

Jdu podpořit moji mámu, už jsem na offeru budu vkládat vintage věci

0

pred rokom

Ahoj, mrkněte ke mně, třeba něco vyberete 😊

0
Offero Uživatel

pred rokom

Také zdravím a zvu k sobě do katalogu. Zatím zde mám jen pár věcí ☺️

0
Martina Hrušková

pred rokom

I já Vás všechny zdravím a začínám to tu pomalu rozjíždět. :) Zatím u mě najdete dámské oblečení a doplňky, velikost převážně M, ale sem tam i S nebo L. Postupně přidám i další inzeráty. Při nákupu více kusů ráda poskytnu slevu. Přeju všem na offeru hodně povedených nákupů i prodejů! <3

0

pred rokom

Krásný den Vám přeji 🌺 jsem taky z Vinted, jmenuji se tam smile753 budu ráda, když se kouknete 😊 věci přidám i tady.

0

pred rokom

Holky poradíte mi prosím jak prodat věci na Vinted? Děkuji 😊 Mě prodávání baví a vždycky dávám nějaké dárečky. Jenom buď mi píšou podvodníci nebo někdo kdo má zájem a pak už se neozve. Budu moc ráda když se kouknete na můj profil 😊 určitě se kouknu i na Vás

0
Denisa Mikulíková

pred rokom

Zdravím Vás a vše co nabízím už mám nahrané i tady, tak pojďte nakupovat ❤️

0
olikx olik-x

pred rokom

taky mi šlo zadat pouze číslo účtu a ne ten IBAN, prodej jsem zatím neměla, tak nevím...holky podělte se o zkušenosti

0
Sára Krejčová

pred rokom

Ahoj posouvám a přidávám se 😊

0
Strana 1
/ 2